3+kk s velkou terasou, v novostavbě, vhodný k celoročnímu užití, Carevo

Carevo, Bulharsko – ID 10909
166 650 € ≈ 4 157 084 Kč
Plocha 199 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/5
Moře 500 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám skvělý 3+kk o celkové ploše 199m2, který se nachází na skvělém místě v blízkosti centra a moře ve městě Carevo. Byt se nachází v posledním pátém podlaží novostavby s luxusními společnými prostory.

Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou a terasa, která obepíná celý byt.

Byt je vhodný k celoročnímu bydlení nebo na pronájem. Prodává se v dokončení na klíč, které zahrnuje stěrkové podlahy, omítnuté a vymalované stěny a stropy, instalovaná svítidla. V případě zájmu s dokončením pomůžeme.

Dům bez polatku za údržbu.

Jedinečná nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Carevo se nachází na třech malých poloostrovů a ve čtyři zálivu a svoji plochouje unikátní pro Bulharsko. Poloha města připomíná Rio de Janeiro v mnohem menším měřítku, s mnoha zátok a malých pláží a blízkost hor.

Rozmanitá krajina, zachovalé životní prostředí, přírodní jevy, kombinace hor a moře, přítomnost přírodního parku „Strandža“, mnoho chráněných oblastí, neznámou historii a kulturu, unikátní flóru a živočichů, čistých řek, unikátní folklórem, zvyky, hudba, tanec, kuchyně a tak dále. Jedinečná příroda, bohatá historie i živé lidové tradice propleteny do jedinečným způsobem v dynamické době, určují vzhled jihovýchodní obce v Carevo v Bulharsko.

Zde příroda spojuje malebné mořské pobřeží a pláže s majestátním lichotivé, ale snadno přístupné hory - Strandzha, který udivuje svým bohatstvím flóry a fauny.

Mírné klima, podobný tomu v zemích středomořské oblasti přilákal lidi usadit se v těchto zemích od starověku. Proto stopy lidské přítomnosti a památek je mnoho a jsou velmi rozmanité - od jedinečných tráckých hroby a hřbitovy z doby bronzové přes dobře zachovalých zbytků řecké a římské nadvlády, a baziliky raného křesťanství a pozdního středověku.

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
199 m2
Užitná plocha
175.12 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
110 m
Lékař
470 m
Kavárna
180 m
Restaurace
180 m
Bar
610 m
Škola/školka
190 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00