3+kk s výhledem na bazén, 250m od pláže, v elitním komplexu Apolon, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 11483
103 400 € ≈ 2 553 980 Kč
Plocha 83 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/6
Moře 250 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám prostorný apartmán v elitním komplexu Apolon 8 v Ravdě. Rozloha je 3+kk, celková plocha je 83 m2 a nachází se v pátém podlaží ze šesti pater, v komplexu je výtah. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a prostorná terasa s výhledem na bazén. Komplex Apolon 8, ve kterém je apartmán situován je vhodný jak k celoročnímu užívání, tak k pronájmu. Skvělé místo k odpočinku s dětmi, "Apollon 8" je součástí uzavřeného komplexu "Apollon", který se nachází mezi Ravdou a Nesebarem, 250 metrů od moře, 3 km od známého mořského letoviska Slunečné pobřeží, 2 km od starého Nesebaru a 21 km od Burgasu. Komplex je obklopen malebnou zahradu se zelení a různými okrasnými rostlinami, dětské hřiště, bazén pro děti i dospělé, plochy pro rekreaci a procházky, podzemní parkoviště. Důraz je kladen na útulnou atmosféru, komfort a vysoce kvalitní konstrukci. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici:

Restaurace

2 bazény

Relaxační zóny

Kavárna, obchod s potravinami

Dětské hřiště

Tenisové / volejbalové / mini fotbalové hřiště

Parkoviště

SPA

Fitnes

24h bezpečnost

Správa nemovitosti

Poblíže jsou tři supermarkety a spoustu restaurací.

Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
83 m2
Užitná plocha
73.04 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
1 km
Lékař
190 m
Kavárna
360 m
Restaurace
80 m
Bar
310 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00