3+kk s výhledem na bazén, v komplexu Harmoni monte carlo 5, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10921
120 500 € ≈ 3 005 873 Kč
Plocha 68 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/7
Moře 350 m
Poplatek za služby 15 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi apartmán o rozloze 3+kk, o celkové ploše 68m2, který se nachází ve čtvrtém podlaží v komplexu Harmoni monte carlo 5, na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s WC a terasa s výhledem na bazén. Cena je včetně nábytku a vybavení. Výhodná cena! Veľmi kvalitní nemovitost! Doporučujeme!

V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům:

dva bazény s dětskou částí a s relaxační zónou, bar u bazénu, masáže, parní sauna, směnárna, venkovní lázeň, turecká/parní lázeň, vířivka/jacuzzi, lázně a wellness,

fitness centrum, dětské hřiště, kavárna, bar, restaurace, recepce 24 hodin denně, venkovní kamerový systém, kamerový systém ve společných prostorách, ostraha 24 hodin denně, parkování, výtah.

Komplex se nachází 350 metrů od nejbližší pláže a akvaparku Action

Poplatek na údržbu činí 15€/m2 ročně. Parádní nabídka! Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nessebaru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nessebaru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
7
Dispozice
3+kk
Plocha
68 m2
Užitná plocha
59.84 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
230 m
Lékař
520 m
Kavárna
320 m
Restaurace
60 m
Bar
290 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00