3+kk, s výhledem na moře, dvě terasy, top poloha, Byala/Obzor

Obzor, Bulharsko – ID 11541
87 000 € ≈ 2 206 320 Kč
Plocha 118 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/5
Moře 150 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 3+kk, o celkové ploše 118m2, užitná plocha bytu je 105 m2, situován je v 1 podlaží ze 5 pater, v soukromém komplexu Pines Beach Resort mezí Obzoru a Byalě, 150 metrů od pláže, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice je předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, prostorné terasy se vstupem z obývacího pokoje, dvou ložnic, dvou koupelen a druhé terasy se vstupem z obou ložnic.

Komplex, ve který je apartmán situován je bohaté vybavený komplex vyšší třídy, a je perfektně udržovaný, nahází se v první linií, na samém pláži. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexe k dispozicí: pět bazény, relaxační zóny, tři bary, bar u bazénu, dvě restaurace, Fitness místnost, dětská hřiště, plážový volejbal, fotbalové hřiště, stolní tenis, mini golf, hlídané parkoviště, 24h ochrana, správa nemovitostí, správa pronájmu. V komplexu je výtah. Poplatek na údržbu včetně fondu oprav činí 12€/m2 ročně. Pláž je jedna z nejkrásnějších na bulharské pobřeží. Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.

Letovisko Obzor:

Obzor leží v nádherné krajině, v zátoce Černého moře, rámován Balkánským prstencem (Stará Planina) asi 60 km jižně od Varny a 74 km od Burgasu.

Pláže a příroda:

Jde o oblíbené a opravdu příjemné malé letovisko kombinující moře s širokými, pohodlnými plážemi s možností horské turistiky i nenáročných procházek. Nedaleko Obzoru se vlévají do moře řeky Dvojnica a Kamčia, které jsou součástí přírodní rezervace.

Obzor a jeho historie:

Jeho nádherné umístění se odrazilo v původním starověkém názvu Heliopolis (Slunečné město). Původní Řecká námořní základna se později stala významnou Římskou pevností. Ve středověku zde byla nedobytná Bulharská pevnost Kozyak, chránící přístav s velkým ekonomickým významem pro Bulharský Černomořský obchod ve 13. a 14. stol.. Rozvaliny středověké pevnosti jsou asi 3 km od dnešního Obzoru. Najde tu také zříceniny Jupiterova chrámu na pozůstatky římských hradeb.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
118 m2
Užitná plocha
105 m2
Terasa
Ano
Bazén
5 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
40 m
Lékař
1 km
Kavárna
30 m
Restaurace
30 m
Bar
150 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00