3+kk s výhledem na moře, komplex Royal Cove, Kavarna, Bulharsko

Kavarna, Bulharsko – ID 9928
91 300 € ≈ 2 277 479 Kč
Plocha 102 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/6
Moře 70 m
Poplatek za služby 9 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám ke koupi apartmán 3+kk, který se nachází ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v komplexu Royal Cove v Kavarna, Bulharsko. Celková plocha činí 102,93m2.

Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou a balkon s krásným výhledem na moře. Apartmán se prodává včetně zařízení, připravený k nastěhování. Možnost dokoupení parkovacího stání.

Royal Cove je apartmánový komplex značky Royal Hotels, který se nachází 70 m od pláže na pobřeží Černého moře ve městě Kavarna. Nedaleko se nachází rybářská vesnice, golfová hřiště, přírodní rezervace a některé z nejkrásnějších výhledů na pobřeží, díky kterým je letní rekreace pestrá a naplňující.

V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:

venkovní bazén s částí pro děti, relaxační zóna, fitness centrum, sauna, hlídané parkoviště, 24/7 zabezpečení a video dohled.

Poplatek za údržbu činí 9€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
102 m2
Užitná plocha
90.58 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
60 m
Bar
110 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00