3+kk, s výhledem na moře, sklep, 450m od pláže, velká terasa, Byala

Byala, Bulharsko – ID 5358
118 000 € ≈ 2 937 610 Kč
Plocha 120 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/5
Moře 450 m
Poplatek za služby 9 € za m2/rok
Stav Volné

Nabízíme prostorný byt se dvěmi ložnicemi ve třetím patře v uzavřeném komplexu, který se nachází v malebné oblasti "Čaika" v klidného přímořského města Byala, 450 metrů od písečné pláže a přístavu, a restaurace "Čaika" s krásným výhledem na moře a zátok. Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem ve společném prostoru, hlavní ložnice s vlastní koupelnou s toaletou, druhá ložnice, druhá koupelna s toaletou a prostorné terasy s výhledem na moře a upravené území komplexu. K bytu náleží sklep. Má velkou plochu, vhodný na pohodlné dovolené i pro velkou rodinu. Užitná plocha (včetně sklepa o ploše 6 m2) je 101 m2, celková plocha je 120 m2. Byt je dobře zařízený a vybavený a cena je včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Oplocený areál komplexu má následující vybavení: 2 bazény, rekreační oblast s lehátky a slunečníky, restaurace, parkoviště, minimarket, posilovna, masážní místnost, dětské hřiště a spousta zeleně. Roční poplatek za údržbu je 9€/m2.

Vynikající byt, připravený k nastěhování, vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak i k pronájmu!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
120 m2
Užitná plocha
101 m2
Terasa
Ano
Sklep
Ano
Obchod
330 m
Lékař
220 m
Kavárna
5 km
Restaurace
80 m
Bar
80 m
Škola/školka
90 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00