3+kk s výhledem na moře, skvělá lokalita, celoroční komplex, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 9340
145 000 € ≈ 3 590 925 Kč
Plocha 160 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/6
Moře 200 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám ke koupi 3+kk, o velikosti 160m2, situován ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v komplexu Villa Dali ve Sveti Vlasu, Bulharsku. Dispozice je chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou a tři balkony s výhledem na moře.

Villa Dali je moderní, komfortní komplex nacházející se v jižní části letoviska Sveti Vlas, pouhých 200 metrů od pláže. Nedaleko je celoročně fungující supermarket, lékárna, klinika, přístav a hlavně nádherný vzduch, kombinace moře a hor, mimořádně příznivé místo pro obnovení zdraví. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům: bazén, relaxační zóna, finská sauna, posilovna, recepce, panoramatická střešní terasa, celoroční ostraha a video dohled, výtah. Vhodné k celoročnímu bydlení nebo na pronájem.

Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
160 m2
Užitná plocha
140.8 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
90 m
Lékař
360 m
Kavárna
170 m
Restaurace
60 m
Bar
160 m
Škola/školka
340 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00