3+kk, úžasný výhled na moře, dvě terasy, přímo na pláži, Byala

Byala, Bulharsko – ID 8943
175 000 € ≈ 4 365 375 Kč
Plocha 321 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/5
Moře 20 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný byt 3+kk, nacházející se v první linii v luxusním rezidenčním komplexu Silver Beach, v klidném a malebném přímořském městečku Byala. Užitná plocha bytu je 177 m2 a celková plocha je 231 m2.

Byt se nachází ve druhém patře a sestává z prostorného obývacího pokoje, prostorné kuchyně ve společném prostoru s jídelním koutem, dvou prostorných ložnic, dvou koupelen, samostatné toalety a dvou prostorných teras. Výhled na moře je vidět jak z oken bytu, tak z teras. Byt je plně zařízený a vybavený vším, co potřebujete. Má mnoho míst na spaní a je připraven k okamžitému užívání.

Bytový komplex, ve kterém se byt nachází je dobře udržovaný a nabízí Vám i Vašim hostům:

dva bazény pro dospělé a děti,

relaxační zóna s lehátky a slunečníky,

posilovna,

herna,

konferenční místnost.

V budově je výtah. Poplatek na údržbu činí pouhých 10€/m2 ročně. Velice lukrativní nemovitost! Doporučujeme!

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.

Archeologické vykopávky pozdně antické pevnosti se provádějí 150 metrů od komplexu - podle předběžných odhadů se jedná o kulturní vrstvu s ruinami chrámu a budov v jeho blízkosti z V-III století před naším letopočtem. V roce 2012 tam byl objeven unikátní zlatý prsten s miniaturním modelem rotundy nad Božím hrobem, pocházející ze 6. století našeho letopočtu. Zajímavou událostí byl objev budov pocházejících z V-VI století našeho letopočtu. Podle archeologů jde o malé vinařství, které patřilo klášteru. Tyto vykopávky jsou kurátorem a sponzorovány Evropskou unií. Na propagaci a zachování vykopávek na mysu svatého Athanasia již byly přiděleny zhruba 3 miliony eur, což bude mít nepochybně pozitivní vliv na další rozvoj regionu. Kaple Sv. Athanasius se vyznačuje jedinečným mikroklimatem – v létě zde vždy fouká lehký vánek, je zde nikdy nevyčerpávající horko. Na ostrohu je vyhlídková plošina s úchvatným výhledem na moře. Podhůří balkánských hor bylo odedávna ceněno pro svůj léčivý vzduch. Kombinace mořského a horského vzduchu vytváří léčivý buket, který pomáhá léčit astma a další plicní onemocnění. Populace města Byala je asi 3000 lidí. V zimě město neumírá, jako některá letoviska, ale dál žije svým odměřeným životem. Díky výhodné poloze města Byala je snadno dostupné ze dvou velkých přímořských měst - Varny a Burgasu. Na letiště Varna je to 50 km po dobré a rovné silnici, na letiště v Burgasu - asi 60 km. Nedaleko Byaly jsou krásné a známé divoké pláže - Kara Dere a Irakli. V létě se zde konají hudební festivaly s nezapomenutelnou atmosférou. A zdejší příroda nadělila tak úžasné krajiny, že paměťová karta vašeho fotoaparátu se bude neustále zaplňovat.

Byala je administrativní centrum, které se nachází v centrální části bulharského pobřeží mezi dvěma mezinárodními letišti- 50 km od letiště Varna a 60 km od letiště v Burgasu. Městečko nabízí vše, co potřebujete pro pohodlnou rodinnou dovolenou a celoroční bydlení: obchody, banka, nemocnice, škola, pošta, restaurace a kavárny, kosmetické salony, stadion a další. Pobřeží se vyznačuje kombinací mořských zátok, pláže s délkou přes 6 km, písečných dun a malebných bílých skal. Byala je také proslavený centrem vinařství.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
321 m2
Užitná plocha
177 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
270 m
Lékař
250 m
Kavárna
5 km
Restaurace
20 m
Bar
30 m
Škola/školka
160 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00