3+kk v blízkosti pláže a občanské vybavenosti, top cena, Diamond Bay

, Bulharsko – ID 12319
82 000 € ≈ 2 028 680 Kč
Plocha 76 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/6
Moře 300 m
Poplatek za služby 7 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 76m2, situován ve čtvrté podlaží ze šesti pater v komplexu Diamond Bay na Slunečním pobřeží. Dispozice apartmánu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a prostorná terasa. Byt v krásné oblasti Slunečného pobřeží v blízkosti parku a pláže, pláž je vzdálena 300 metrů. V blízkosti komplexu jsou obchody a restaurace a veškerá občanská vybavenost a zábava.

V komplexu jsou majitelům k dispozici: bazén, relaxační zóna, dětské hřiště, 24h ochrana, parkoviště. Cena je včetně nábytku a vybavení. Areál je otevřen celoročně. Skvělá investice!

Poplatek na údržbu činí 7€/m2 ročně

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
76 m2
Užitná plocha
66 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
350 m
Lékař
550 m
Kavárna
370 m
Restaurace
80 m
Bar
90 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00