3+kk, V blízkosti pláže, v turistickém městě Pefkochori

Pefkochori, Řecko – ID 9570
135 000 € ≈ 3 367 575 Kč
Plocha 48 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 80 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Dobře situovaný apartmán v přízemí s 2 ložnicemi na prodej v blízkosti všech atrakcí a vybavení, na rezidenční, plážové ulicí hned u nábřeží v oblíbené prázdninové destinaci Chalkidiki Pefkochori. Apartman byl plné zrekonstruovan s použitím nejlepších materiálů a se prodava včetně nábytku a elektroinstalace.Ubytování se skládá z 2 ložnic, sprchy/WC a obývacího pokoje, klimatizace a vybavené kuchyně (v dobrém stavu vybavena sporákem, digestoří a lednicí s mrazákem). K dispozici je velká venkovní terasa s dřevěnými dveřmi a okenicemi a skvělý venkovní obývací prostor s grilem, který je soukromý jen pro majitelé apartmanu.

Ve velikostí 48 metrů čtverečních, se ideální lokace apartman je vhodný tak jak pro letní bydlení pro Vás a vaši rodinou a nebo na příjem z pronájmu.

Kompletně zajistíme pronájem, správu, rekonstrukce, dovybavení, pomůžeme vám se vším co potřebujete po převodu vlastnictví.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. 

Pefkochori je vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
48 m2
Užitná plocha
48 m2
Obchod
30 m
Lékař
30 m
Kavárna
10 m
Restaurace
10 m
Bar
80 m
Škola/školka
10 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00