3+kk v centrální části města, v blízkosti parku, Kavarna, Bulharsko

Kavarna, Bulharsko – ID 9451
62 700 € ≈ 1 551 198 Kč
Plocha 81 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 6/8
Moře 3 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám apartmán se dvěma ložnicemi, který se nachází v šestém podlaží z osmi pater v budově s výtahem v Kavarna, Bulharsko. Celková plocha činí 81m2. Apartmán se nachází v blízkosti městského parku a sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, komory, koupelny s WC a balkonu. K apartmánu náleží i sklep. Apartmán se prodává včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Městský byt v centru města kde je veškerá občanská vybavenost a infrastruktura, pláž je vzdálena 3 kilometry. Nabídka vhodná k celoročnímu bydlení, na letní dovolenou a na pronájem.

Apartmán bez poplatku za údržbu!

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
6
Počet podlaží
8
Dispozice
3+kk
Plocha
81 m2
Užitná plocha
71.28 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
150 m
Lékař
380 m
Kavárna
60 m
Restaurace
40 m
Bar
330 m
Škola/školka
290 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00