3+kk v novém komplexu v první linii k moři, nízký poplatek na údržbu, Pomorie

Pomorie, Bulharsko – ID 10266
129 189 € ≈ 3 214 868 Kč
Plocha 112 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Moře 50 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti apartmány v novém komplexu Admiral Beach Club v první linii k moři v Pomorie, Bulharsko. Komplex Admiral Beach Club se nachází v první linii, u samé pláže ve městě Pomorie. Poloha je velmi výhodná pro ty, kteří si chtějí odpočinout daleko od shonu města. V této moderní budově na pláži najdete 16 apartmánů s jednou nebo dvěma ložnicemi.

Konkrétní apartmán 3+kk o celkové ploše 112,10m2, se nachází v přízemí ze čtyř pater. Fotografie apartmánu jsou ilustrační.

Stavební a dokončovací práce byly prováděny s využitím nejmodernějších technologií, materiálů a zařízení. Byty jsou na prodej bez kuchyně, nábytku a vybavení. Cena za byt je za dokončení “na klíč”

• masivní vchodové dveře

• zabudovaná el. a instalatérské instalace, vypínače a zásuvky

• příprava pro klimatizaci

Hlavní výhody:

• Parkování

• Moderní fasáda s obkladem z přírodního kamene a minerální omítkou.

• Vysoce kvalitní materiály ve všech fázích výstavby.

• Vynikající plánování a ideální polocha.

• Bazén, oblast s lehátky, relaxační zóny, zelené plochy. Město Pomorie se nachází v jižní části bulharského pobřeží Černého moře, 22 km od Burgasu a asi 400 km od Sofie. V letní sezóně patří k nejoblíbenějším destinacím, jeho pláž je dlouhá asi 5 km. Zima je mírná, s minimálními srážkami. Tato oblast je známá léčivými vlastnostmi bahna získaného při výrobě soli v jezeře Pomorie. Známé jsou také léčivé vlastnosti minerální vody ve městě.

Budova má moderní fasádu s přírodním, kamenným obkladem a minerální omítkou.

Poplatek za údržbu činí 8€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
112 m2
Užitná plocha
94.58 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
2 km
Lékař
3 km
Kavárna
1 km
Restaurace
120 m
Bar
120 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00