3+kk v novostavbě a s výhledem na moře, 100 metru od pláže a krásných stezkách, Kavarna, Bulharsko

Kavarna, Bulharsko – ID 9450
100 700 € ≈ 2 551 738 Kč
Plocha 101 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/5
Moře 100 m
Stav Volné
Období Celoroční

Novostavba na prestižní adrese v blízkosti moře a městské infrastruktury! Nabízíme Vaší pozornosti apartmán se dvěma ložnicemi, který se nachází ve druhém podlaží, celková plocha 101,70 m2, v Kavarna, Bulharsko. Apartmán sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, koupelny s WC, terasy s výhledem na moře, orientovaný J,Z,J. K apartmánu je možné dokoupit venkovní garážové stání nebo podzemní parkovací stání.

Stupeň dokončení: stěny - omítnuté, připravené pro výmalbu nebo tapetu; stropy - sádrokartonové, připravené k nátěru; koupelna a podlahy připravené na dokončení.

S dokončením a vybavením rádi pomůžeme!

Umístění mluví samo za sebe:

- Pláž je vzdálená pouhých 100 metrů pěšky, což vám umožní snadný přístup k mořským radovánkám.

- Město Kavarna se nachází 2 kilometry od budovy a poskytuje vám pohodlí městského života a všechny jeho výhody.

- V sezóně jen 100 metrů odtud najdete obchody a restaurace, které vám poskytnou vše, co potřebujete.

- V okolí jsou výborné možnosti procházek po ekostezkách a návštěvy minerálních pramenů, které vám dodají energii.

- Moře je odtud doslova pár minut, takže si budete moci kdykoliv užít svěží mořský vánek.

Toto místo je perfektní kombinací pohodlí, přírodních krás a snadného přístupu ke všemu, co potřebujete.

V komplexu jsou na prodej apartmány různých velikostí a ploch. Pro více informací kontaktujte makléře.

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
101 m2
Užitná plocha
83.04 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
110 m
Bar
70 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00