3+kk ve výstavbě, Aphrodite Green, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11761
109 200 € ≈ 2 704 338 Kč
Plocha 74 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 600 m
Poplatek za služby 14 € za m2/rok
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Představujeme vám skvělý komplex ve výstavbě! Architektura navazuje na rafinovanou linii již vybudovaných komplexů Aphrodite Gardens a Aphrodite Park a je jejich přirozeným pokračováním. Teplé pískové tóny fasád inspirované starověkými africkými městy ladí s chladnou modrou barvou malebného bazénu a vytvářejí pocit oázy.

Konkrétní apartmán 3+kk, o celkové ploše 74,30m2 se nachází ve třetím podlaží ze šesti pater. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Apartmán se prodává nezařízený, v případě zájmu s nábytkem a vybavením rádi pomůžeme!

Pro pohodlí obyvatel nabízí areál bazén pro dospělé s dětskou částí. Abychom předvídali a splnili všechny požadavky našich zákazníků, nabízíme různé možnosti bydlení - malá a kompaktní garsoniéra, prostorné jedno a dvoupokojové byty. Komplex má 40 apartmánů, z toho - 23 apartmánů s jednou ložnicí, 5 studií, 12 apartmánů se dvěma ložnicemi. Aphrodite Green vám nabízí perfektní kombinaci kvality a ceny. Cenové rozpětí projektu je dostupné pro běžného kupujícího. Nemovitost si můžete pořídit bankovním úvěrem nebo využít flexibilních bezúročných splátkových kalendářů, které vám nabídneme. Kombinace krásné zeleně, jedinečného architektonického stylu a bezvadného celoročního managementu vytváří všechny podmínky pro pohodlný život za dostupné ceny. Čtvrť, kde se nachází komplexy „Aphrodite“ a kde vyroste nový projekt „Aphrodite Green“, je klidná a zelená, rozloha parků je cca 7 hektarů. V parcích je dětské hřiště a rekreační zóna, venkovní tělocvična a sportovní hřiště. Individuální charakter našich budov nezůstane bez povšimnutí turistů, kteří se rozhodnou navštívit letovisko Slunečné pobřeží. Pro ty, kteří chtějí investovat peníze nejen na letní dovolenou, ale chtějí i vydělat, mají skvělé podmínky pro pronájem vlastními silami nebo prostřednictvím správcovské společnosti s individuálními nájemními smlouvami. To je dobrý předpoklad pro investování vašich peněz.

V komplexu budou k dispozici vám i vašim hostům v "Aphrodite Green": * Bazén s částí pro děti; * slunečníky, lehátka; * lobby s jedinečným designem; * Recepce; * Řízení přístupu a video dohled po celý rok; * celoroční správa nemovitosti; * V blízkosti autobusové zastávky, autobusy do Nesebaru, Burgasu; * Letiště Burgas vzdálené 30 km; * 2 vodní parky na Slunečném pobřeží - 10 minut jízdy; * Autobusová zastávka nedaleko! * Ziskový servis - investiční příležitost! Svůj byt můžete pronajmout krátkodobě i dlouhodobě.

Předpokládané datum dokončení stavby je naplánováno na červenec 2024.

Poplatek za údržbu činí 14€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech. Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
74 m2
Užitná plocha
60.86 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00