3+kk za parádní cenu v komplexu Sunny Dreams, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11649
105 600 € ≈ 2 608 320 Kč
Plocha 114 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 11 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme pěkný apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 114m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Sunny Dreams na Sluneční pobřeží, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a prostorná terasa. Výborná poloha komplexu! Areál je vhodný k celoročnímu bydlení i k pronájmu v letní sezóně.

Komplex Sunny Dream se nachází par krůčku od centra letoviska, 500 metrů od pláže a živé promenády a asi 100 metrů od aquaparku.

Území komplexu je upravené, parkování je zdarma, bazén s dětskou částí a relaxační zóny, 24h ochrana. Budova je postavena na šesti podlažích, má tichý hydraulický výtah a střežený přístup.

Infrastruktura kolem komplexu je dobře rozvinutá, s komunikacemi a občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou banky, restaurace, půjčovny aut, lékárny, zdravotní střediska, obchody, zeleninové trhy, pohodlná autobusová doprava.

Poplatek za údržbu činí 10,50€/m2 ročně.

Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
114 m2
Užitná plocha
100.32 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00