3 patrový dům s výhledem na moře a hory v Agios Mamas, Chalkidiki

Agios Mamas, Řecko – ID 12147
200 000 € ≈ 4 977 000 Kč
Plocha 1000 m2
Dispozice 6+kk
Moře 2 000 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Dům v Agios Mamas, Chalkidiki: Vaše brána ke klidnému bydlení

Objevte kouzlo pobřežního bydlení s touto mimořádnou budovou uhnízděnou v klidné vesnici Agios Mamas na Chalkidiki. Tato nemovitost prezentovaná naší váženou mezinárodní realitní kanceláří nabízí vzácnou příležitost vytvořit si své vysněné útočiště uprostřed úchvatné přírody.

Klíčové vlastnosti:

Prostorná třípatrová budova: Rozloha 170 m2. on a velkorysých 1000 m2. Tato budova nabízí dostatek prostoru pro všestranné uspořádání bydlení, ať už jako tři samostatné byty nebo rodinné sídlo.

Úchvatné výhledy: Užijte si panoramatické výhledy na třpytivé moře a majestátní hory, které poskytují podmanivé pozadí každodenního života.

Přírodní krásy: Tato nemovitost se nachází před malým přírodním jezírkem, kam chodí plameňáci, a nabízí jedinečnou příležitost ponořit se do klidu přírody.

Průběh stavby: Budova prošla významným pokrokem, včetně stavebních prací, elektroinstalací a instalatérských instalací, které poskytují pevný základ pro vaše přizpůsobení a dokončovací úpravy.

Popis lokality: Tato nemovitost se nachází v idylické vesničce Agios Mamas a nabízí únik od shonu městského života a umožňuje obyvatelům znovu se spojit s přírodou a užívat si poklidný životní styl. Vesnice, obklopená bujnou zelení a nedotčenou krajinou, poskytuje klidné prostředí pro relaxaci a omlazení. Díky těsné blízkosti moře a hor si mohou obyvatelé dopřát venkovní aktivity, jako je pěší turistika, plavání a poznávání přírodních krás Chalkidiki.

Investiční potenciál:

Všestranné využití: Ať už hledáte rekreační dům, investiční nemovitost nebo trvalé bydliště, tato budova nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení a přizpůsobení vašim potřebám.

Příležitost příjmu z pronájmu: Tato nemovitost se svou prostornou dispozicí a úžasnou polohou představuje vynikající příležitost pro příjem z pronájmu prostřednictvím krátkodobých rekreačních pronájmů nebo dlouhodobých pronájmů, které uspokojí rostoucí poptávku po ubytování v této oblasti.

Počet podlaží
3
Dispozice
6+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
1000 m2
Pozemek
1000 m2
Užitná plocha
170 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
60 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00