4+1 s garáží a velkým pozemkem, Vraninо

Vranino, Bulharsko – ID 11448
40 000 € ≈ 995 400 Kč
Plocha 3000 m2
Dispozice 4+1
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům ve velmi dobrém stavu, v klidné vesnici 14 km od města Kavarna. Velikost domu je 80 m2 a dispozice 4+1. Dům je přízemní, se dvěma vchody. Skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje, tří ložnic, samostatné kuchyně. Je potřeba vybudovat koupelnu s toaletou. V domě je komín a vytápění je řešeno kamny, ale je zde také klimatizace, kterou se v zimě dá vytápět a v letních měsících chladit. Dále se zde nachází jednotka 1+kk se samostatným vchodem, s koupelnou a komínem s kamny. Tato část je určená k rekonstrukci. Vedle domu se nachází garáž a technické budovy. Na pozemek je zavedena obecní voda a elektřina. Odpad je řešen septikem. Dům je částečně podsklepený. Pozemek má 3000 m2 a je rozdělen na oplocenou část před domem a na užitkovou část, která by byla vhodná pro chov zvířat nebo pro pěstování plodin. Celý pozemek je oplocený. Pozemek má velký potenciál pro všechny pěstitele ovoce a zeleniny nebo hospodářských zvířat.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Vranino je vesnice se zhruba 280 obyvateli. Nachází se 10 km od města Kavarna, které má městskou pláž. V obci se nachází kulturní dům, mateřská škola, městský úřad, pošta, silnice jsou v dobrém stavu, pokrytí všemi mobilními operátory, do vesnice jezdí pravidelně autobus.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Počet podlaží
1
Dispozice
4+1
Plocha
3000 m2
Pozemek
3000 m2
Užitná plocha
80 m2
Zastavěná plocha
70.4 m2
Parkování
Ano
Obchod
10 km
Lékař
11 km
Kavárna
11 km
Restaurace
9 km
Bar
11 km
Škola/školka
8 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00