4+kk v centru, bez poplatku za údržbu, Kazanlak

Kazanlak, Bulharsko – ID 10192
99 000 € ≈ 2 469 555 Kč
Plocha 104 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 4/5
Moře 202 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vaší pozornosti prostorný 4+kk o celkové ploše 104m2, který se nachází ve čtvrtém podlaží z pěti pater v bytovém domě v centru Kazanlaku, Bulharsko. Byt sestává ze: vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, koupelny s toaletou, tří teras, půdu 13m2 a sklad v suterénu. Dva pokoje byly spojeny na obývací pokoj s kuchyňským koutem. Byt se prodává nezařízený, s nábytkem a vybavením rádi pomůžeme! Parkování je možné v okolí.

Vzdálenost do města Stará Zagora je 30km.

Nemovitost bez poplatku za údržbu!

Byt vhodný k celoročnímu užití i na pronájem!

Kazanlak je město v Bulharsku, v Růžovém údolí, severně od Staré Zagory mezi pohořími Stara planina a Sredna gora. Má 49 031 obyvatel a je střediskem výroby obráběcích strojů, textilu a hudebních nástrojů a je také městem růží a výrobků z růžového oleje.

Růže je jedním z hlavních symbolů Bulharska. Země vyrábí nejlepší růžový olej na světě od roku 1664, kdy do Bulharska byly dovezeny první růžové keře ze Sýrie přes Turecko. Bulharsko nyní vyrábí 70% světového růžového oleje. Růže Kazanlak se pěstuje v známém Růžovém údolí ve středním Bulharsku, kde jsou jedinečné klimatické podmínky pro tuto pozoruhodnou rostlinu. V městě se nachází Muzeu růží, které je jediné svého druhu na světě. Můžete zde najít až 15000 položek souvisejících s pěstováním růží. Dále je v městě i historický muzei Iskra, které má sbírky s více než 50000 originálních předmětů. Muzeum chrání, zkoumá a propaguje celé bohaté historické dědictví regionu Kazanlak, včetně thráckých hrobek a pokladů z údolí thráckých vládců. Dále zajímavost je hrobka Kaznlak, která je na seznamu světového dědictví UNESCO. Uvnitř jsou krásné fresky ze 4. století př.n.l. Tato památka je jediná svého druhu na světě. Hrobku tvoří úzká chodba a kruhová pohřební komora se slavnými freskami v kopuli, thrácká hrobka Golyama Kosmatka, což je jedna z největších mohyl na Balkánském poloostrově z konce 5. století př.n.l. V blízkosti je také pravoslavný chrám Shipka, který byl postaven v letech 1885 a 1902 na úpatí balkánské oblasti. Komplex Shipka je zasvěcen ruským, ukrajinským a bulharským vojákům, kteří zemřeli za osvobození Bulharska v rusko-turecké válce.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
4+kk
Plocha
104 m2
Užitná plocha
74.8 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
130 m
Lékař
150 m
Kavárna
100 m
Restaurace
0 m
Bar
90 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00