Apartmán na prodej ve velkém přímořském městečku Plichrono, blízko pláže, 2+kk,

Polychrono, Řecko – ID 11508
100 000 € ≈ 2 489 500 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 240 m
Stav Volné
Období Celoroční

Vítejte v Polychronu, hlavni město letního bydlení! Tento nově zrekonstruovaný apartmán se nachází v přímořské vesnici a nabízí 40 metrů čtverečních soukromé obytné plochy.

Tento úžasný být má 1 balkon pro venkovní obytné prostory, včetně veškerého nábytku a elektroinstalace s prodejem, nabízí úžasný výhled na společné zahrady.

V tomto mimořádném sídle nebyl opomenut žádný detail. Nedotčené kuchyňské spotřebiče, pračka pohodlně zastrčená a jedna prostorná ložnice s bohatým úložným prostorem.

Tento dům je ideální pro seniory a děti, jen pár kroků a je jen 240 m od písečné pláže. Jen procházka do supermarketů.

Polychrono je rušné pobřežní město, kde kdysi stálo starověké město Neapolis. Mezi vykopané pozůstatky patří akropole na kopci a raně křesťanský kostel s mramorovými sloupy. Malé Folklorní muzeum vystavuje textilie, nástroje a historické dokumenty. Mlýn umístěný mezi lesy a borovicemi odhaluje, jak se v minulosti lisoval olivový olej. Podél pobřeží si lze pronajmout čluny a vodní skútry a podél pobřeží jsou bary a rybí restaurace.

Polichrono je 95 km daleko od Soluně na východní části poloostrova Kassandra na místě starobylého města Neapolis. Vesnice byla pojmenována podle barevného dojmu mnoha květin, které charakterizovaly krajinu (abstraktní lingvistický význam: „mnoho barev“). V této vesnici trvale žije asi 1050 lidí.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Plocha
40 m2
Užitná plocha
40 m2
Balkon
Ano
Obchod
90 m
Lékař
270 m
Kavárna
120 m
Restaurace
90 m
Bar
170 m
Škola/školka
370 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00