Apartmán se 2 ložnicemi, penthouse 200 m od pláže. Pefkochori.

Pefkohori, Řecko – ID 11031
115 000 € ≈ 2 861 775 Kč
Plocha 55 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 200 m
Stav Volné

Ateliérový byt s 55 m2 obytné plochy se 2 ložnicemi, kuchyní, plně vybavenou koupelnou a obývacím pokojem s výstupem na balkon. Dům je v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, což je jen procházka a moře ve městě Pefkohori je jen 200 m. Po určité rekonstrukci se tento dům může stát bez poskvrny a je ideální pro příjem z pronájmu. Majitel je motivovaný a při rychlém prodeji dokáže jednat o ceně. Nabízí solární panel, bojler, nábytek, klimatizační střídač a elektroinstalaci.

Pefkochori je starobylá vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori ,což znamená „borovicová vesnice“, je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se hojně vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 .Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
55 m2
Užitná plocha
55 m2
Obchod
70 m
Lékař
170 m
Kavárna
100 m
Restaurace
100 m
Bar
100 m
Škola/školka
240 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00