Atlantik, Byala, Bulharsko

Byala, Bulharsko – ID 12975
V tomto komplexu zbývají 2 jednotky

Představujeme krásné apartmány v udržovaném a bohatě vybaveném rezidenčním komplexu, který se nachází v klidné části přímořského města Byala - v blízkosti hlavní ulice, kde je vše v docházkové vzdálenosti - pláž, supermarkety, obchody, restaurace, kavárny a další infrastruktura. Vzdálenost od pláže je pouhých 200 metrů.

Budova, ve které se apartmány nachází, je postavena ve tvaru podkovy a má dobře udržovaný oplocený areál, který vytváří skutečný pocit soukromí před okolním světem. Na území komplexu byly vysazeny četné růže a další dekorativní keře.
Komplex byl uveden do provozu v roce 2013 a svým obyvatelům nabízí následující vybavení: bazén s dětským koutkem, relaxační zóna, dětské hřiště, parkování, údržba společných prostor. Budova je vybavena výtahy. 

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

 

 

 

Jednotky v komplexu

Prostorný 2+kk, s výhledem na moře a v blízkosti pláže, top cena, Byala
výhled na moře žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena sleva
73 m2
2+kk
3/5
200 m
72 000 € 78 100 € 1 791 720 Kč
Šipka vpravo
2+kk s obrovskou terasou, v blízkosti pláže, top cena, Byala
výhled na moře žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena sleva
72 m2
2+kk
4/4
200 m
70 000 € 77 000 € 1 741 950 Kč
Šipka vpravo
Výhled na moře
Ano
Bazén
Bazén
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
700 m
Lékař
1 km
Kavárna
770 m
Restaurace
100 m
Bar
210 m
Škola/školka
560 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00