Atypický byt s podkrovím,společného bazénu, Řecko

Kriopighi, Řecko – ID 10011
113 000 € ≈ 2 851 555 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice atypický
Podlaží 2/2
Moře 700 m
Stav Volné
Období Celoroční

Jsme potěšeni, že můžeme nabídnout na trhu tento velmi dobře prezentovaný byt v prvním patře na prodej v Kassandra Chalkidiki ve vysoce kvalitním, žádaném projektu, který je ve výhodné polohy s místní občanskou vybaveností jen kousek odtud . Byt se skládá z: – prostorného otevřeného obývacího pokoje s vybavenou kuchyní s charakterem, jedné velké ložnice a koupelny se sprchovým koutem. V přední části je zděná terasa s markýzou. Byt má klimatizace a sítě proti hmyzu a je kompletně zařízen včetně spotřebičů, trámového stropu a společného bazénu. Uprostřed zástavby je také společná zahrada.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Kriopigi (Κρυοπηγή', řecky: studený zdroj) je vesnice na východním pobřeží Kassandry 90 km od Soluně. Nachází se podél zelených kopců s krásným výhledem na záliv a svým vzhledem připomíná obrovský amfiteátr.

Starší část Kriopigi včetně náměstí leží na vyvýšeném místě na svahu vesnice. Hotely a mnoho z více než 300 apartmánů se nachází převážně v blízkosti hlavní silnice nebo v nižších oblastech blízko pláže.

Většina restaurací, barů, kaváren a supermarketů je také centrální.

V těsné blízkosti pláže se nachází organizovaný kemp EOT (EOT – Ministry of Tourism).

Jednou z mnoha výhod, které dělají z Kriopigi vítěznou destinaci pro trávení dovolené, je dobré klima obklopené prostředím zelených hor a pláží oceněných modrou vlajkou se slibnou velmi čistou vodou.

Vesnice udržuje centrum pro výzkum vzdělávání a zlepšování dovedností. Tato instituce je místem setkávání pedagogů z celého světa a organizačním centrem mnoha seminářů a konferencí.

Cesty na pláž i celé okolí jsou obklopeny borovými lesy a zvou k průzkumnému výletu.

Návštěvníci v Kriopigi mají příležitost získat širokou škálu přírodních produktů vyrobených a dostupných v této oblasti.

Důrazně doporučujeme navštívit idylickou náves a také se projít k přírodnímu prameni, který dal této obci jméno.

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
40 m2
Užitná plocha
40 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Obchod
200 m
Lékař
5 km
Kavárna
40 m
Restaurace
10 m
Bar
30 m
Škola/školka
130 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00