Bydlení v malebném Afitos, byt 3+kk na prodej, nádherný výhled, Afytos, Řecko

Afytos, Řecko – ID 10574
160 000 € ≈ 3 981 600 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 600 m
Stav Volné
Období Celoroční

Tento apartmán ve druhém patře s nádherným výhledem na moře se nachází v chráněném bytovém komplexu, který nabízí komunitní bydlení a společné zahrady, vynikající zabezpečení a soukromé parkoviště. Je to velmi nenáročné na údržbu, plně vkusně zařízeno. Bezpečnostní dveře a okna, velmi moderní spotřebiče a dokonalé povrchové úpravy doplňují divočinu živlů: člověk se cítí zcela v jednotě s mořem, pláží, kopci a otevřeným nebem. Úžasné výhledy si vychutnáte z interiérů i exteriérů, inspiruje ideální životní styl plný krásy a relaxace. Byt má celkovou výměru 65 m2 včetně dvou ložnic, koupelny a obývacího pokoje s otevřenou kuchyní. Salon a ložnice se otevírají na velkou terasu. V blízkosti veškeré občanské vybavenosti, fantastických pláží, města a letiště je to nádherné hnízdo, ze kterého se dá život na Chalkidiki co nejlépe využít.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Athitos (také nazývaný: 'Afytos') je třetí největší město na Potidea a existuje na tomto místě již více než 3000 let.

Od pradávna se na názvu tohoto místa mnoho nezměnilo: Afiti, Afitis, Afitos (Αφύτη, Άφυτις, Άφυτος).

Pojem „Athitos“ převládl poměrně nedávno.

Díky své následné tradiční architektuře je Athitos jedním z nejznámějších míst Chalkidiki. Stavba je řízena architektonickými omezeními, aby byl zachován klasický ráz obce.

Domy jsou postaveny z místního vápence a jsou s ním renovovány.

Během letního období se neustále mluví o hudebních a kulturních akcích, včetně vlastního kulturního festivalu, který inicioval a organizuje Athitos. Na živých náměstích a malých opatstvích se nabízí řada místních umění a řemesel. Tyto dojmy jsou obklopeny tradiční architekturou. Hotely, kavárny, bary a restaurace jsou dokonale zasazeny do naprosté harmonie s prostředím a poskytují místním i návštěvníkům symfonii žité kultury-historie.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
65 m2
Užitná plocha
65 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00