Byt na prodej, 2+kk v přízemí, v blízkosti centra Hanioti, Řecko

Chaniotis, Řecko – ID 9520
105 000 € ≈ 2 596 650 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Tento krásný byt nabízený k prodeji zabírá celé přízemí malého komplexu a nabízí 40 metrů čtverečních obytné plochy včetně jedné ložnice, plně vybavené koupelny a obývacího pokoje s vybavenou kuchyní v otevřeném konceptu. Byt má další výhody jako klimatizace, velké terasy s kamennou úpravou oddělující soukromý prostor a markýzy, která v případě potřeby poskytne více soukromí! Vesnice Hanioti, která se nachází na východním pobřeží Chalkidiki, má několik taveren, plážových barů, spoustu butiků, supermarketů a minimarket, vše v docházkové vzdálenosti od bytu, zatímco další obchody a služby jsou jen kousek jízdy.

Hanioti je dalším oblíbeným letoviskem na poloostrově Kassandra, jehož jméno je synonymem jak pro klidnou dovolenou, tak pro noční zábavu. Hanioti se nachází mezi městy Polichrono a Pefkohori a spojuje bohatou turistickou infrastrukturu a krásnou přírodu, díky čemuž je místem, se kterým bude spokojen každý cestovatel.

Hanioti je malebná osada, pod kopci oplývajícími jehličnatými stromy a dlouhou pláží, což z ní dělá jednu z nejkrásnějších rekreačních oblastí Kassandry. Pláž je oblázková i písčitá a vedle ní je pěkně upravený park. Aktivní lidé si v tyrkysových vodách mohou užít různé vodní sporty. V Hanioti a okolí je stále přítomná středomořská flóra.

V Hanioti najdete všechny typy ubytování, hotely i soukromé apartmány. Dobré občerstvení a dobré jídlo si můžete vychutnat v mnoha moderních barech a tradičních tavernách, zatímco taneční kluby mají na starosti zábavu pro všechny věkové kategorie. Centrum Hanioti oplývá různými obchody, mezi nimiž převládají butiky a obchody se suvenýry. Přestože Hanioti není tak malé, jak by se mohlo zdát, procházku po jeho ulicích nebo na pláži si určitě užijete.

Další výhody, které může Hanioti svým návštěvníkům nabídnout, jsou mimořádně pohostinní hostitelé, což jsou velmi vstřícní a vřelí lidé. Jeho jméno Hanioti (Chanioti) vlastní migranti z Hanie (Kréta), kteří tuto oblast osídlili v minulosti.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Plocha
40 m2
Užitná plocha
40 m2
Terasa
Ano
Obchod
170 m
Lékař
4 km
Kavárna
80 m
Restaurace
10 m
Bar
100 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00