Chateau sea breeze, Košarica, Bulharsko

Košarica , Bulharsko – ID 12969
V tomto komplexu zbývají 2 jednotky

Představujeme vám hezké apartmány situované v komplexu Chateau sea breeze v nádherné eko lokalitě a zároveň v blízkosti pláže a moře. 
Komplex Chateau sea breeze se nachází v prestižní villové zóně Košarica na svazích Stara Planina, v těsné blízkosti Slunečního pobřeží. Komplex nabízí nejen krásný výhled na moře a zátok Nesebaru, ale také výhled na zalesněné hory. Kombinace mořského a lesního vzduchu dělá toto místo jedinečným a neopakovatelným! Místo je velmi klidné a tiché! Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: Plavecký bazén, relaxační zóny, supermarket, 24h bezpečnost, parkoviště. Pláž na Slunečním pobřeží je vzdálená 2 km, centrální pláž Svatého Vlasu je také vzdálena 2km. V docházkové vzdálenosti je velký supermarket Lidl. Je zde stálé celoroční autobusové spojení na Sluneční pobřeží a okolních letovisek. 

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech. 
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. 
Team MNM

Košarica je rekreační obec (okres Burgas, obec Nessebar), která se nachází 2 km od oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží, na úpatí majestátní hory Stara Planina, jejíž poslední svahy postupně klesají do křišťálově čisté vody Černého moře. Tato oblast je malebná, s krásným panoramatickým výhledem, ponořená do husté středomořské vegetace. Obec nabízí vynikající podmínky pro rekreaci a turistiku.
Vesnička je velmi okouzlující, zachovává si čistotu a krásu. Zde je harmonie, krása a klid čisté a nedotčené přírody. Populární a živé letovisko Slunečného pobřeží a malebná přírodní rezervace Kalinata jsou v těsné blízkosti.
Oblast má vynikající příležitosti pro milovníky plážové dovolené a milovníků rušného nočního života (v letovisku Slunečné pobřeží). Milovníci přírody mají možnost procházky v lese či cyklistiku. Četné eko-trasy nabízejí příležitost procvičit ekoturistiku a pěší turistiku. Nedaleké rybníky potěší milovníky rybolovu.
Košarica se nachází v nadmořské výšky 100 metrů nad mořem. Pláž a letovisko Slunečného pobřeží jsou 3 km daleko, město Burgas a mezinárodní letiště - 31 km, Varna - asi 90 km. V obci je škola, obchody a na náměstí je krásný kostel. Silnice jsou asfaltové, je zde centrální vodovod a kanalizace, telefonní a internetové připojení. 

Jednotky v komplexu

Vybavený 1+kk, v eko lokalitě, Chateau sea breeze, Košarica
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
33 m2
1+kk
1/2
2 000 m
30 000 € 746 550 Kč
Šipka vpravo
2+kk s výhledem do zahrady, v eko lokalitě, Chateau sea breeze, Košarica
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
48 m2
2+kk
2/2
2 000 m
50 000 € 1 244 250 Kč
Šipka vpravo
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
2 km
Lékař
3 km
Kavárna
3 km
Restaurace
390 m
Bar
2 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00