Cihlový dům k rekonstrukci, v blízkosti moře i města Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 10262
12 500 € ≈ 309 563 Kč
Plocha 83 m2
Dispozice 2+1
Moře 18 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi dům k rekonstrukci za velice výhodnou cenu. Dům 2+1 o ploše 83m2 se nachází ve vesnici Belgun, 18 km od města Kavarna a moře. Dispozice: kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC, garáž 12 m2. Dům je určen k zásadní rekonstrukci, střecha je propadlá. Jsou zde přípojky na elektřinu a vodu. Dvůr má rozlohu 1518 m².

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Počet podlaží
1
Dispozice
2+1
Plocha
83 m2
Pozemek
1518 m2
Užitná plocha
83 m2
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
83 m2
Parkování
Ano
Obchod
17 km
Lékař
18 km
Kavárna
18 km
Restaurace
16 km
Bar
17 km
Škola/školka
290 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00