Dawn Park, Sluneční pobřeží, Bulharsko

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12768
V tomto komplexu zbývají 4 jednotky

Představujeme vám hezké apartmány v soukromém komplexu Dawn Park, na Slunečním pobřeží, Bulharsko.

Pláž je vzdálená 10 minut chůze (800 metrů). Komplex se nachází v jedné z nejlepších čtvrtí letoviska, byl postaven v roce 2009 a je vyhledávané místo na odpočinek a rekreaci. V docházkové vzdálenosti je veškerá infrastruktura letoviska. Areál je oplocený, přístupný na elektronické čipy. Obzvlášť vhodný k trvalému bydlení. V komplexu jsou- velký venkovní bazén pro dospělé, jacuzzi, podvodní masážní lůžka, bar u bazénu, dětský bazén, dětské hřiště, restaurace ve středomořském stylu se 120 místy a prostornou terasou s výhledem na bazén, lobby bar, obchod, masáže, 24 hodin denně recepce v letní sezóně, kancelář a parkoviště. V areálu se nachází dětský klub, který nabízí zábavu pro děti. Všichni majitelé mají k dispozici bezplatný bazén pro dospělé, dětský bazén, vířivku, podvodní masážní lehátka, venkovní bar, lehátka a slunečníky. Dawn Park Komplex je moderní a zaujme moderním designem, kvalitní konstrukcí a příjemnou atmosférou!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech. 
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. 
Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Jednotky v komplexu

Vybavený 2+kk, výhled na bazén, dvě koupelny, v elitním komplexu Dawn Park na Slunečním pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
53 m2
2+kk
3/6
800 m
74 000 € 1 827 800 Kč
Šipka vpravo
Vybavený 1+kk v elitním komplexu Dawn Park na Slunečním pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
35 m2
1+kk
5/6
800 m
44 000 € 1 086 800 Kč
Šipka vpravo
1+kk v elitním komplexu Dawn Park na Slunečním pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
38 m2
1+kk
3/6
800 m
46 200 € 1 141 140 Kč
Šipka vpravo
Hezký 2+kk v elitním komplexu Dawn Park na Slunečním pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
39 m2
2+kk
1/6
800 m
46 700 € 1 153 490 Kč
Šipka vpravo
Bazén
2 bazény
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
130 m
Lékař
440 m
Kavárna
300 m
Restaurace
180 m
Bar
270 m
Škola/školka
920 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00