Domek 4+1 po rekonstrukci, 5 km k moři, Mogilishte

Mogilishte, Bulharsko – ID 11447
44 000 € ≈ 1 086 800 Kč
Plocha 1500 m2
Dispozice 4+1
Moře 5 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám rodinný dům, který je po rekonstrukci a dokončit si ho můžete dle Vašich představ. Nachází se na vesnici pouze 5 km od moře, v klidné části. Dispozice domu je 3+1, v přízemí a jedna místnost v patře, dále koupelna s toaletou, chodba a technická místnost, zastavěná plocha je 100m2. Do domu je zavedena obecní voda i elektřina. Odpad lze vyřešit septikem. Pozemek má 1500 m2. K domu náleží část, která byla myšlena jako garáž a technické zázemí o zastavěné ploše 80 m2 v přízemí i v patře. Zde by ale byla možnost přestavby i na samostatnou bytovou jednotku. Dále k domu náleží stodola o velikosti 50 m2. Pozemek má velký potenciál pro všechny pěstitele ovoce a zeleniny nebo chovu hospodářských zvířat.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Mogilishte je velmi klidná vesnice, 5 km od Kavarny. Žije zde cca 60 stálých obyvatel několik rodin cizinců včetně několika rodin Čechů. Do vesnice vede hlavní silnice ve velmi dobrém stavu. Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+1
Plocha
1500 m2
Pozemek
1500 m2
Užitná plocha
88 m2
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
100 m2
Parkování
Ano
Obchod
6 km
Lékař
6 km
Kavárna
6 km
Restaurace
4 km
Bar
6 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00