Dům 3+kk ve výstavbě v komplexu Kosharitsa Houses

Košarica, Bulharsko – ID 11505
162 300 € ≈ 4 008 810 Kč
Plocha 190 m2
Dispozice 3+kk
Moře 10 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Představujeme vám krásné domy ve výstavbě v Košarica, Bulharsko. Projekt zahrnuje 8 domů různých dispozic a ploch, z nichž 4 domy jsou již hotové. Každý dům má v patře balkon a ke každému domu náleží 1-2 parkovací stání.

Konkrétní polovina dvojdomu 3+kk, o celkové ploše 126,90m2 se nachází na pozemku 190,10m2 a má 1 parkovací místo.

Je zde možnost platby na splátky, více informací u makléře!

Dokončení bude na klíč, dům připraven k užívání, bez kuchyně a nábytkem. S nábytkem a vybavení rádi pomůžeme.

Domy bez poplatku za údržbu!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Kosharitsa je rekreační obec (okres Burgas, obec Nessebar), která se nachází 2 km od oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží, na úpatí majestátní hory Stara Planina, jejíž poslední svahy postupně klesají do křišťálově čisté vody Černého moře. Tato oblast je malebná, s krásným panoramatickým výhledem, ponořená do husté středomořské vegetace. Obec nabízí vynikající podmínky pro rekreaci a turistiku.

Vesnička je velmi okouzlující, zachovává si čistotu a krásu. Zde je harmonie, krása a klid čisté a nedotčené přírody. Populární a živé letovisko Slunečného pobřeží a malebná přírodní rezervace Kalinata jsou v těsné blízkosti.

Oblast má vynikající příležitosti pro milovníky plážové dovolené a milovníků rušného nočního života (v letovisku Slunečné pobřeží). Milovníci přírody mají možnost procházky v lese či cyklistiku. Četné eko-trasy nabízejí příležitost procvičit ekoturistiku a pěší turistiku. Nedaleké rybníky potěší milovníky rybolovu.

Košarica se nachází v nadmořské výšky 100 metrů nad mořem. Pláž a letovisko Slunečného pobřeží jsou 3 km daleko, město Burgas a mezinárodní letiště - 40 km, Varna - asi 90 km. V obci je škola, obchody a na náměstí je krásný kostel. Silnice jsou asfaltové, je zde centrální vodovod a kanalizace, telefonní a internetové připojení.

Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
190 m2
Pozemek
190.1 m2
Užitná plocha
126.9 m2
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
126.9 m2
Parkování
Ano
Obchod
5 km
Lékař
6 km
Kavárna
550 m
Restaurace
530 m
Bar
1 km
Škola/školka
600 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00