Dům 4+ kk, 3 koupelny a dvě terasy, ve Villa Romana, Elenite

Elenite, Bulharsko – ID 10990
177 000 € ≈ 4 406 415 Kč
Plocha 108 m2
Dispozice 4+kk
Moře 400 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme krásný dům o rozloze 3+kk, o velikosti 108 m2 v soukromém komplexu Villa Romana, Elenite, Bulharsko. Dispozice:

První podlaží: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, sklad, koupelna s toaletou a dvůr s kamnou.

Druhé podlaží: dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou a dvě terasy.

Komplex Villa Romana je malebně umístěný na území známého Royal Club Victoria s vynikající infrastrukturou, postavený na krásném místě, kde se borovicemi porostlé hory dotýkají teplého jižního moře. Vzdálenost k moři je cca 400 m, areál má: bazény, dětské hřiště, atrakce pro děti, relaxační zóny, zdravotní středisko, obchody, restaurace, SPA centrum, 24h ostrahu, parkoviště. Cena parkovného pro jedno auto činí na 1 měsíc 45€ nebo na 3 měsíce 100€ (není vázáno na registrační značku, pouze počet aut.) V blízkosti je také mnoho občanských služeb: více než deset restaurací a barů, taverny, obchody, nákupní centrum, škola surfování, půjčovna aut a kol, lékárna, turistické kanceláře a mnoho dalšího. Poplatek za údržbu činí 12€/m2 ročně.

Vlastnictví dvoupatrového domu v rekreačním komplexu jako Elenite nabízí

řada výhod:

1. Poloha: Dům se nachází pouhých 5 minut chůze od pláže a to je obrovskou výhodou pro milovníky mořské zábavy. Snadný a rychlý přístup na pláž

2. Blízkost lesa: Les nejen dodává krásu a přírodní scenérie areálů, ale také poskytuje čerstvý vzduch a možnosti rekreace a turistiku.

Díky tomu je oblast ideální pro lidi, kteří hledají kombinaci moře a hor.

3. Investiční potenciál: Pokud se rozhodnete dům nevyužívat celoročně, máte možnost si jej pronajmout, zejména během turistické sezóny. To vám zajistí další příjem a Vaše investice se bude zhodnocovat každý rok.

4. Kvalita života: Život v rekreačním komplexu, jaký nabízí Elenite - pohodlí, vybavení a rozmanitost zábavy. Spa centrum, bazény,

restaurace a sportovní zařízení zvyšují kvalitu života.

5. Růst hodnoty nemovitosti: Nákupem nemovitosti za atraktivní cenu na místě kde se vyvíjí turistický ruch a zájem o nemovitosti, máte

příležitost profitovat ze zvýšení hodnoty nemovitosti v budoucnu.

6. Krásná příroda: Blízkost moře a hor poskytuje

příležitosti pro různé outdoorové aktivity, jako jsou procházky, pláž sport a horská turistika.

Vhodné k celoročnímu bydlení nebo k pronájmu. Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
108 m2
Pozemek
70 m2
Užitná plocha
108 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
108 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
620 m
Lékař
4 km
Kavárna
3 km
Restaurace
270 m
Bar
460 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00