Dům po částečné rekonstrukci, v blízkosti moře i města Kavarna

Belgun, Bulharsko – ID 10519
30 000 € ≈ 742 200 Kč
Plocha 83 m2
Dispozice 4+kk
Moře 19 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Dům v malebné obci Belgun je v současné době v rekonstrukci, připravující se na novou éru pohodlného bydlení. Jeho tři prostorné místnosti, vstupní chodba, kuchyň a koupelna tvoří základ tohoto domova, který nabízí skvělý potenciál pro modernizaci a přizpůsobení podle vašich potřeb. Při bližším pohledu na interiér je patrné, že probíhá částečná oprava, přičemž koupelna zatím není zcela dokončena. Tato nedokončená část představuje nevyužitý prostor, který může být přetvořen podle vašich představ a potřeb. Jakmile dokončíte rekonstrukci, získáte útulný a funkční domov. Dům je zvenku opravený a střecha je v dobrém stavu, nikde nezatéká. Dvůr, který má rozlohu 1378 m2, nabízí dostatek prostoru pro různé možnosti využití, ať už se jedná o zahradničení, relaxaci nebo dokonce vytvoření dalších venkovních obytných prostorů.

Na dvorku najdete také hospodářské budovy, což přidává na hodnotě nemovitosti a poskytuje další možnosti pro skladování nebo hobby projekty. Kromě toho jsou zde rozloženy ovocné stromy, které přidávají do atmosféry domu příjemný nádech venkovského života a nabízí možnost sklizně čerstvého ovoce přímo z vašeho vlastního dvora.

Belgun není jen obcí s domem k rekonstrukci, ale také poskytuje příjemné životní prostředí s obchodem, školou a kulturním domem. To znamená, že můžete zažívat společenský život a mít veškeré potřebné služby a vybavení ve svém okolí. Navíc, lokalita domu je výhodná pro ty, kteří touží po spojení s přírodou i mořem, neboť je umístěna pouze 19 km od Kavarny a mořského pobřeží. Tato blízkost poskytuje skvělou příležitost vychutnat si krásy přírody a moře, ať už jde o rekreační výlety nebo jen relaxační pobyt.

Celkově lze konstatovat, že tento dům v Belgunu je více než jen výhodná nemovitost – je to potenciální domov, který čeká, až ho přizpůsobíte svým potřebám a vkusu, a nabízí harmonický životní prostor v kombinaci s půvabem venkovského prostředí.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
83 m2
Pozemek
1378 m2
Užitná plocha
82 m2
Zastavěná plocha
83 m2
Parkování
Ano
Obchod
17 km
Lékař
19 km
Kavárna
19 km
Restaurace
16 km
Bar
17 km
Škola/školka
230 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00