Dům s 12t-ti apartmány, jedinečná nabídka, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 10583
560 000 € ≈ 13 941 200 Kč
Plocha 2668 m2
Moře 308 m
Poplatek za služby 250 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti ke koupi dům s 12-ti jednopokojovými apartmány v jižní část Sveti Vlas, Bulharsko. Vzdálenost od pláže je jen 308 metrů. Budova je součástí uzavřeného rekreačního komplexu. V areálu je k dispozici: bazén a relaxační zóna, restaurace u bazénu a bar, sauna a fitness, bankomat, 24h ochrana, parkování.

Každý z apártmánu má zastavěnou plochu mezi 34 a 37 m2. Celková plocha těchto 12 apartmánů je 507,11 m2, zastavěná plocha 427,35 m2, společné části mají 79,76 m2. Pozemek o rozloze 2668 m2.

Budova se prodává se zařízením a ve stavu dle aktuálních fotografií. Z nejvyššího patra je panoramatický výhled na moře. Dvorek má masivní plot, vjezd do dvora i do objektu je na čip. Apartmány mají samostatné měřiče elektřiny a vody, jsou evidované v

Katastru nemovitostí jako samostatné objekty. Budova je zkolaudována. To umožňuje budoucímu vlastníkovi prodat apartmány i samostatně.

Poplatek za údržbu každého apartmánu činí 250€ ročně. Poplatek za údržbu

12 apartmánů činí 3000€ ročně.

Jedinečná nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Výhled na moře
Ano
Plocha
2668 m2
Pozemek
2668 m2
Užitná plocha
507.11 m2
Bazén
Bazén
Zastavěná plocha
427.35 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
40 m
Lékař
120 m
Kavárna
320 m
Restaurace
50 m
Bar
90 m
Škola/školka
330 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00