Dva apartmány s výhledem na moře, komplex Victoria, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 9404
53 000 € ≈ 1 310 690 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/5
Moře 1 000 m
Poplatek za služby 320 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi dva prostorné apartmány, každý o rozloze 2+kk, každý o celkové ploše 90 m2, apartmány se nachází ve druhém podlaží komplexu Victoria v Kavarně. Každý apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, komory, koupelny s toaletou a terasy s výhledem na moře.

Komplex Victoria se nachází v blízkosti centrální pláže, vzdálenost je 1000 metrů. Všechny apartmány zde mají krásný výhled na moře. Komplex má velký bazén, krásnou zahradu a parkoviště. Poplatek na údržbu každého apartmánu činí 600 BGN ročně, přibližně 320€. Cena je uvedena za jeden apartmán.

My z MOJE NEMOVITOST U MOŘE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
90 m2
Užitná plocha
67 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
200 m
Bar
380 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00