Dvoupodlažní rodinný dům s výhledem na moře, Byala

Byala, Bulharsko – ID 11714
194 000 € ≈ 4 790 830 Kč
Plocha 386 m2
Dispozice 4+kk
Moře 350 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vaší pozornosti dvoupodlažní dům 4+kk s výhledem na moře v Byala, Bulharsko.

Dům je umístěný v komplexu 4 domů se společným bazénem. Vzdálenost od pláže je 350 metrů, veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti

Dispozice:

Přízemí: prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyňský kout s jídelním koutem, koupelna s WC. Výstup na verandu s nádherným výhledem na moře.

První patro zahrnuje tři ložnice se dvěma koupelnami, z nichž jedna má jacuzzi. Dvě z ložnic mají terasy s výhledem na moře. Dům je plně zařízený, klimatizační jednotky jsou nainstalované v každém pokoji.

Plocha domu činí 200 m2. Plocha dvora 386 m2.

Dvůr je upravený a u něj je parkoviště. V ceně je zahrnuta 1/4 ideální části pozemku ze 1544 m2, kde se nachází bazén. Oblast je klidná a vhodná jak pro rekreaci, tak pro celoroční využití.

Dům bez poplatků za údržbu! Ohledně poplatku na udržování dvora a bazénu rozhodují vlastníky formou SVJ.

Skvělá nabídka, doporučujeme!

My z Moje nemovitost u more Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
386 m2
Pozemek
386 m2
Užitná plocha
200 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
200 m2
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00