Etara 3, Sveti Vlas, Bulharsko jen 150m na pláž

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 12717
V tomto komplexu zbývá 8 jednotek

Představujeme vám apartmány různých velikostí a ploch, v soukromém komplexu Etara 3, v Sveti Vlas, Bulharsko.  

Komplex, ve kterém je apartmán situován se nachází v letovisku Sveti Vlas, 150 metrů od pláže, uprostřed panenské přírody a zeleň, zároveň v docházkové vzdálenosti od občanské vybavenosti a zábavy a 400 metrů od jachtařského přístavu "Marina Dinevi".
Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici:
Bazén s relaxační zónou 
24h bezpečnost 
parkovací místa

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Jednotky v komplexu

2+kk, krásný komplex Etara 3, 150m od pláže, Sveti Vlas
výhled na moře žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena sleva
62 m2
2+kk
5/7
150 m
97 900 € 102 500 € 2 472 465 Kč
Šipka vpravo
Útulný 2+kk, krásný komplex Etara 3, 150m od pláže, Sveti Vlas
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
60 m2
2+kk
3/7
150 m
81 000 € 2 045 655 Kč
Šipka vpravo
Prostorný 1+kk, výhled na moře, krásný komplex Etara 3, 150m od pláže, Sveti Vlas
výhled na moře žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
39 m2
1+kk
4/7
150 m
56 900 € 1 437 010 Kč
Šipka vpravo

Jednotky v komplexu

Dům číslo Dispozice Koupelna Terasa Zastavěná plocha m2 Celková ploch m2 Celková cena € Stav
Výhled na moře
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
140 m
Lékař
2 km
Kavárna
630 m
Restaurace
140 m
Bar
140 m
Škola/školka
420 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00