Fungující pekárna na pláži, top nabídka, Sozopol

Sozopol, Bulharsko – ID 10781
85 500 € ≈ 2 128 523 Kč
Plocha 80 m2
Moře 10 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Skvělá nabídka ke koupi fungující provozovny - plně vybavené, fungující, moderní pekárny

na hlavní promenádě vedle pláže kempu Gradina, Sozopol, Bulharsko. Zastavěná plocha 80m2, z toho komerční část 20 m2. Je zde i dílna na výrobu občerstvení, podlahový sporák se 4 plechy, 2 plotýnky na palačinky, mixér na těsto, šuplík na 18 plechů, konvektomat, lednice na 26 plechů (plus), mrazák na 13 táců, sklad mouky, sanitární místnost, koupelna s WC, pokoj

pro odpočinek, místo pro opékání güzleme, dvě video monitorovací kamery s DVR. Veranda 20 m2. Extrémně komunikativní místo, velký tok lidí během letní sezóny.

Nemovitost má všechna stavební povolení a kolaudace.

Koupě tohoto podniku má mnoho výhod z dlouhodobého hlediska investice:

1. Turistická destinace: Camping Gradina je oblíbené přímořské letovisko, zejména v letních měsících. Pekárna poblíž pláže láká turisty hledající jídlo a zábavu na dosah ruky

od moře a turistických atrakcí.

2. Blízkost pláže: Pekárna je pro návštěvníky z pláže snadno dostupná

3. Centrální umístění: To zvyšuje její viditelnost a zpřístupněnost místním i turistům, kteří chtějí zažít atmosféru městské části.

4. Potenciál pro rozmanitost nabídky: Kombinace blízkosti moře umožňuje nabídnout pestré menu. to je předpokladem pro široké spektrum návštěvníků.

5. Rostoucí cestovní ruch: Region zaznamenává nárůst cestovního ruchu, nový majitel tohoto podniku bude těžit z rostoucích čísel návštěvníků, kteří hledají gastronomické zážitky.

6. Dlouhodobý růstový potenciál: Pokud je investice dobře řízena a poskytuje kvalitní služby, pekárna se stane úspěšným podnikem s dlouhodobým potenciálem růstu a zisku.

Top nábídka, doporučujeme!

Pro více informací volejte makléře.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

SOZOPOL – malebné historické a rybářské městečko se nachází 35 km jižně od Burgasu. Leží na skalnatém poloostrově vulkanického původu. Dodnes jsou zde významné památky připomínající helénskou epochu. Kromě toho zde stále žije významná řecká komunita. Stará část města byla vyhlášena architektonickou a historickou rezervací, chráněnou UNESCO.

Křivolaké úzké uličky starého města vyzařují neopakovatelnou atmosféru a osobitost. Zástavbu tvoří množství původních domů z 18. a 19. století s podezdívkou a dřevěnými vysunutými patry těsně semknutými jeden k druhému. Dřevem obložené domy v těsných uličkách, fíkovníky v zahradách za kamennými zdmi, domácí vinice a malebná zákoutí, tiché hospůdky na útesu nad vlnami, rybáři vyplouvající za úsvitu na moře, umělci vystavující v galeriích na ulici svá díla, staré ženy vytvářející přímo před Vašima očima nádherné pletené či háčkované ubrusy. To vše v Sozopolu naleznete.

Romantiku může rychle vystřídat bujaré noční veselí v mnoha barech, restauracích či diskotékách.

Výhled na moře
Ano
Plocha
80 m2
Užitná plocha
70.4 m2
Obchod
2 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
20 m
Bar
100 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00