Hezké studio v luxusním komplexu Villa Valencia, Slunečné pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8750
44 000 € ≈ 1 097 580 Kč
Plocha 31 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/5
Moře 800 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 31 m2, situován ve druhém podlaží z pěti pater v jednom z nejkrásnějších komplexů Villa Valencia na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a balkon. Villa Valencia je čtyřpodlažní budova s 56 apartmány. Komplex disponuje luxusními společnými částmi, výtahem, bazénem, dětským hřištěm, parkovištěm, zelení s relaxačními zónami, 24h ochrana. Komplex Villa Valencia vyčnívá od svých sousedů svými zdobenými fasádami a originálním exteriérem, elegantně kombinující modernost s prvky starověkého stavitelství. Výborná kvalita konstrukce a povrchové úpravy. Komplex se nachází v blízkosti moře a centra veškeré zábavy, v blízkosti supermarket Mladost se směnárnou, různé obchody a restaurace. Byt ideální jak k rekraci tak na pronájem.

Poplatek za údržbu činí 12€/m2 ročně

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
31 m2
Užitná plocha
27.28 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
80 m
Lékař
960 m
Kavárna
70 m
Restaurace
50 m
Bar
80 m
Škola/školka
730 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00