Hezký 1+kk, jen 50m od pláže, skvělá lokalita, Carevo

Carevo, Bulharsko – ID 10938
58 900 € ≈ 1 493 704 Kč
Plocha 53 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/6
Moře 50 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme ke koupi útulný 1+kk o celkové ploše 53m2, který se nachází ve čtvrtém podlaží jen 50 metrů od moře ve městě Carevo.
Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a balkon.
V komplexu South Beach jsou k dispozici vám i vašim hostům: 2 bazény, relaxační zóna, zahrada, restaurace, fitnes, dětské hřiště, 24h bezpečnost, parkování.
Apartmán je vhodný jak pro letní dovolenou, tak na pronájem.
Budova se nachází pouhých 50 metrů od pláže. V budově je výtah.
Poplatek za údržbu činí 8€/m2 ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.
Team MNM
Carevo se nachází na třech malých poloostrovů a ve čtyři zálivu a svoji plochouje unikátní pro Bulharsko. Poloha města připomíná Rio de Janeiro v mnohem menším měřítku, s mnoha zátok a malých pláží a blízkost hor.
Rozmanitá krajina, zachovalé životní prostředí, přírodní jevy, kombinace hor a moře, přítomnost přírodního parku „Strandža“, mnoho chráněných oblastí, neznámou historii a kulturu, unikátní flóru a živočichů, čistých řek, unikátní folklórem, zvyky, hudba, tanec, kuchyně a tak dále. Jedinečná příroda, bohatá historie i živé lidové tradice propleteny do jedinečným způsobem v dynamické době, určují vzhled jihovýchodní obce v Carevo v Bulharsko.
Zde příroda spojuje malebné mořské pobřeží a pláže s majestátním lichotivé, ale snadno přístupné hory - Strandzha, který udivuje svým bohatstvím flóry a fauny.
Mírné klima, podobný tomu v zemích středomořské oblasti přilákal lidi usadit se v těchto zemích od starověku. Proto stopy lidské přítomnosti a památek je mnoho a jsou velmi rozmanité - od jedinečných tráckých hroby a hřbitovy z doby bronzové přes dobře zachovalých zbytků řecké a římské nadvlády, a baziliky raného křesťanství a pozdního středověku.Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
53 m2
Užitná plocha
46.64 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
120 m
Lékař
2 km
Kavárna
260 m
Restaurace
130 m
Bar
180 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00