Ideální 3 +kk byt se prodává kompletně zařízený, soukromá zahrada, dobrá vzdálenost od moře .

Pefkochori, Řecko – ID 11459
130 000 € ≈ 3 216 200 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 400 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Skvělá nabídka za skvělou cenu ve městě Pefkohori Chalkidiki se 45 m2 obytné plochy, včetně 2 ložnic, 1 koupelny, kuchyně s obývacím pokojem a procházkou na zahradu a terasu. Dům je v klidné části města a má snadný přístup na písečnou pláž a nakupování je jen procházka. Postaven v roce 2002 a v původním stavu majitel prodá i s nábytkem.

Pefkochori je starobylá vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori ,což znamená „borovicová vesnice“, je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se hojně vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 .Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
40 m2
Parkování
Ano
Obchod
50 m
Lékař
120 m
Kavárna
50 m
Restaurace
30 m
Bar
90 m
Škola/školka
170 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00