Ideální klidná lokalita,3+кк mezonet se společnými zahradami, Pefkochori, Řecko

Pefkochori, Řecko – ID 10557
155 000 € ≈ 3 858 725 Kč
Plocha 80 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

Ideální mezonet na prodej v klidné lokalitě s 80 m2 obytné plochy v prosperujícím přímořském městě Pefkochori, Chalkidiki. Na dvou podlažích mezonet nabízí dvě ložnice a velkou koupelnu s oknem, ve spodním patře máme obývací část s kuchyní a druhou koupelnu. Celkem nemovitost nabízí 3 balkony ideální pro venkovní bydlení. Majitel při prodeji ponechá pouze část nábytku. Dům je v původním stavu, připraven k nastěhování. Pěšky do veškeré občanské vybavenosti je to jen procházka a pláž je 400 metrů.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Pefkochori je starobylá vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori ,což znamená „borovicová vesnice“, je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se hojně vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 .Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
80 m2
Užitná plocha
80 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Obchod
60 m
Lékař
60 m
Kavárna
70 m
Restaurace
40 m
Bar
80 m
Škola/školka
100 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00