Jeden z nejpůsobivějších domů 7+kk, u moře, soukromý bazén, Hanioti, Řecko

Chaniotis, Řecko – ID 11911
720 000 € ≈ 17 812 800 Kč
Plocha 450 m2
Dispozice 7+kk
Moře 150 m
Stav Volné
Období Celoroční

Tato působivá nově postavená vila je zasazena uprostřed nejprestižnější oblasti v nejcennějším soukromí z nejvíce Hanioti Kassandra. Prostředí se může pochlubit nádherným výhledem na moře a soukromé zahrady, které slouží jako ideální zázemí pro krásné kamenné zdivo, silné zdi a exteriéry se soukromým bazénem a venkovním obývacím prostorem s grilem. Nádherný interiér o rozloze 218 m, vyznačující se úrovňovým oddělením, nádhernými starými dřevěnými trámy a nádhernými podlahami, to vše jsou velmi vyhledávané prvky pro znalce tradiční řecké vily. Dům je orientován na jihovýchod a má prostornou kuchyni ve stylu šéfkuchaře, nádherný obývací prostor s otevřeným krbem, šest velkých dvoulůžkových pokojů a 3 koupelny. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu a vlastní balkon. V blízkosti úžasně krásných pláží této oblasti, 150 m chůze na nejlepší pláž a mnoho dalších výhod. Upravené oplocené zahrady o délce 450 m se mohou pochlubit oploceným parkováním pro 3 vozidla.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Hanioti je dalším oblíbeným letoviskem na poloostrově Kassandra, jehož jméno je synonymem jak pro klidnou dovolenou, tak pro noční zábavu. Hanioti se nachází mezi městy Polichrono a Pefkohori a spojuje bohatou turistickou infrastrukturu a krásnou přírodu, díky čemuž je místem, se kterým bude spokojen každý cestovatel.

Hanioti je malebná osada, pod kopci oplývajícími jehličnatými stromy a dlouhou pláží, což z ní dělá jednu z nejkrásnějších rekreačních oblastí Kassandry. Pláž je oblázková i písčitá a vedle ní je pěkně upravený park. Aktivní lidé si v tyrkysových vodách mohou užít různé vodní sporty. V Hanioti a okolí je stále přítomná středomořská flóra.

Počet podlaží
2
Dispozice
7+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
450 m2
Pozemek
450 m2
Užitná plocha
218 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
109 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00