Jedinečný 3+kk, nízký poplatek na údržbu, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 11883
345 900 € ≈ 8 557 566 Kč
Plocha 255 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 6/6
Moře 900 m
Poplatek za služby 300 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám apartmán 3+kk s jedinečným nábytkem a spotřebiči, apartmán o velikosti 255m2, situován v posledním šestém podlaží v komplexu Orhideya Residence v Sveti Vlas, Bulharsko. Apartmán se prodává včetně nábytku a vybavení dle fotografgií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, tři koupelny s toaletou, čtyři terasy a dvě parkovací místa. Z apartmánu je krásný výhled na moře. Expozice je jižní.

Komplex se nachází v bezprostřední blízkosti borovicového lesa, který přispívá k čerstvému vzduchu.

Rezidentům je k dispozici: bazén, relaxační zóna, 24h bezpečnost a bezplatné parkoviště.

Vzdálenost od pláže je 900 metrů.

Poplatek na údržbu činí 300€ ročně.

Apartmán vhodný na pronájem, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřeží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
255 m2
Užitná plocha
224.4 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
510 m
Lékař
500 m
Kavárna
880 m
Restaurace
300 m
Bar
520 m
Škola/školka
370 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00