Jedinečný 5+kk, v elitním rezidenčním komplexu, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 10724
249 000 € ≈ 6 211 305 Kč
Plocha 140 m2
Dispozice 5+kk
Podlaží 2/7
Moře 100 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám jedinečný apartmán 5+kk o celkové ploše 140m2 se nachází ve druhém podlaží ze sedmi pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, čtyři ložnice, tři koupelny s toaletou a dvě terasy. Cena je včetně nábytku a vybavení.

Arthur je exkluzivní komplex, který zaujme svou propracovaností a úchvatným výhledem na záliv. Nachází se v krásném letovisku Sveti Vlas.

V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům:

*zelené, dobře udržované území

*krytý bazén propojený s lázněmi, posilovnou, kadeřnictvím a masážním salonem

*malé golfové hřiště na střeše

*obchod, bar

*bazén pro dospělé, dětský bazén s mnoha atrakcemi, lehátka, stany, slunečníky

*hřiště

*recepce a vrátný

* podzemní a nadzemní parkoviště

* 24hodinové zabezpečení a video dohled

*transfer a pronájem aut

Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřeží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Je to unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásné přírody. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Je zde jedinečně dlouhý a poměrně teplý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázaně velmi dobře přispívá lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zde lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
2
Počet podlaží
7
Dispozice
5+kk
Plocha
140 m2
Užitná plocha
123.2 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
110 m
Lékař
380 m
Kavárna
410 m
Restaurace
70 m
Bar
200 m
Škola/školka
660 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00