Jednopodlažní dům v Orizare, eko lokalita v blízkosti Slunečního pobřeží,

Orizare, Bulharsko – ID 11902
170 000 € ≈ 4 210 050 Kč
Plocha 115 m2
Dispozice 4+kk
Moře 12 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám jednopodlažní rodinný dům 4+kk o ploše 115m2, plocha parcely je 1000 m2. Dům se nachází ve vesnici Orizare. Vzdálenost k moři je pouhých 12 km.

Dispozice:

chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice, koupelna s toaletou.

Nemovitost je v dobrém stavu a nevyžaduje opravy, ihned připravena na stěhování a bydlení. Obec Orizare se nachází 19 km od městského centra Nessebar a 34 km od regionálního centra Burgas. Klima v regionu je příjemné po celý rok a poskytuje unikátní příležitost užít si bulharská období v jejich plné kráse.

Vesnice Orizare je útulné místo nacházející se v bulharském regionu Burgas. Počet obyvatel Orizare je méně než jeden a půl tisíce lidí, je to tichý a klidný kout, kde jsou stále zachovány místní tradice. Orizare se nachází 12 km od jeden z největších rekreačních letovisek Sluneční pobřeží, který je spojen autobusovou dopravou.

V obci je škola, školka a kulturní dům. Ulice jsou dlážděné, tekoucí voda, kanalizace a veřejné osvětlení. Obec Orizare vybudovala moderní stadion a má vlastní fotbalový tým. Obchody, kavárny - vše je jako v každé bulharské vesnici. Vesnicí protéká řeka Byala a nedaleko se nachází přehrada Poroy.

Nákup nemovitosti v Orizaru - tato možnost může být zajímavá pro ty, kteří oceňují léčivé klima a přírodu, jsou potěšeni kulturou a zvyky této země a zároveň milují klidu a pohody.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
115 m2
Pozemek
1000 m2
Užitná plocha
115 m2
Zastavěná plocha
115 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00