Kompletně vybavený 1+kk, v bohatě vybaveném komplexu Nesebar Fort Club, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11204
35 000 € ≈ 887 600 Kč
Plocha 27 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/6
Moře 800 m
Poplatek za služby 13 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi apartmán o rozloze 1+kk v komplexu Nesebar Fort Club na Slunečním pobřeží. Velikost je 27 m2 a nachází se v prvním podlaží ze šesti pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a balkon. Apartmán vhodný k celoročnímu užívání a na pronájem. Cena je včetně nábytku a vybavení.

Komplex Nesebar Fort Club se nachází v západní části Slunečného pobřeží v klidné oblasti mimo rušné centrum, v blízkosti Aquapark Action, tenisových kurtů a 10 minut chůze (800 metrů) od krásných pláží Slunečného pobřeží a hned vedle jsou tzv. Holiday Fort komplexy Fort Garden Club & Orchid. Nessebar Fort Club je vhodný pro příjemnou letní dovolenou i pro pohodlné celoroční bydlení v nejoblíbenějším bulharském černomořském letovisku - Slunečném pobřeží. Nedaleko je supermarket "MM".

Na území kompexu se nachází:

9 bazénů a 2 tobogány

4 hřiště

2 restaurace

Dětský animační klub

supermarket,

Tenisový kurt a kulečník

Lázeňské centrum

recepce a parkoviště

Areál je navržen pro pohodlné celoroční bydlení. Na recepci naleznete informace a ceník doplňkových placených služeb - vše, co můžete během dovolené potřebovat!

Poplatek na údržbu činí 12.50 €/m2 ročně.

Dobrá volba pro rodinnou dovolenou i také obzvlášť vhodný na pronájem!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
27 m2
Užitná plocha
23.76 m2
Balkon
Ano
Bazén
9 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
150 m
Lékař
350 m
Kavárna
560 m
Restaurace
90 m
Bar
460 m
Škola/školka
380 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00