Kompletně zařízený dům, top cena, v obci Preselenci, v blízkosti města Kavarna

Preselenci, Bulharsko – ID 10559
67 500 € ≈ 1 671 638 Kč
Plocha 120 m2
Dispozice 3+kk
Moře 30 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíměe zařízený a útulný dům, který se nachází v idylické obci Preselenci, pouhých 30 km od malebné Kavarny. Tato nemovitost o rozloze 120 m2 nabízí komfortní bydlení a skvělé možnosti relaxace. Dům je ve vynikajícím stavu a skládá se ze dvou prostorných ložnic, dvou koupelen, útulné jídelny a plně vybavené kuchyně. Všechny místnosti jsou zařízeny a nabízejí příjemné prostředí pro každodenní život.

K domu patří také velký pozemek o rozloze 1200 m2, který poskytuje dostatek prostoru pro různé aktivity a projekty. Příjezd na pozemek je snadný autem, a budoucí majitelé se mohou těšit na pohodlí a flexibilitu, kterou nabízí. Na pozemku najdete také pěkný altán s grilem, ideální pro rodinná posezení nebo společenská setkání s přáteli. Tato nemovitost není pouze domovem, ale také místem, kde se můžete odreagovat a užívat si klidného venkovského života. Buďte součástí této příjemné komunity v Preselenci a začněte svou novou kapitolu v tomto úžasném domě plném možností a pohodlí. Nechte se unést krásou venkovského prostředí a vychutnejte si každý okamžik strávený v tomto domě.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
120 m2
Pozemek
1200 m2
Užitná plocha
120 m2
Zastavěná plocha
120 m2
Parkování
Ano
Obchod
9 km
Lékař
9 km
Kavárna
9 km
Restaurace
8 km
Bar
9 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00