Kompletně zařízený dvoupatrový dům s pozemkem, Brqstovec

Brqstovec, Bulharsko – ID 11872
182 000 € ≈ 4 530 890 Kč
Plocha 501 m2
Dispozice 5+kk
Moře 19 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti kompletně zařízený dvoupatrový dům s pozemkem v obci Brqstovec, která se nachází 19 km od centra Burgasu.

Komfortní dům se 4 ložnicemi má celkovou plochu 158,43 m2. Je skvěle zařízen kvalitním nábytkem a moderními spotřebiči. Nemovitost má pohodlné dispoziční řešení.

První patro s prostorným obývacím pokojem s krbem, samostatnou velkou kuchyní s jídelním koutem. Pokoj pro hosty. Jedna koupelna s toaletou. Je zde spíž s bojlerem a pračkou. Pod schody je malá komora.

Druhé patro - tři útulné, dobře zařízené ložnice. Druhá koupelna s toaletou. Finská sauna.

Plocha pozemku je 501m2, jsou zde květinové záhony a trávníky. K dispozici je kryté parkovací místo.

Vesnice je velká, dobře rozvinutá, se dvěma obchody a pravidelnou dopravou do města Burgas. Obývají ho hlavně Bulhaři a cizinci ze západní Evropě.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
501 m2
Pozemek
501 m2
Užitná plocha
158.43 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
158.43 m2
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00