komplex Paradiso Nessebar, Bulharsko, investiční apartmány přímo na pláži,

Nesebar, Bulharsko – ID 12444
V tomto komplexu zbývají 3 jednotky

Představujeme vám hezké apartmány 1+kk a 2+kk, které se nachází v komplexu Paradiso Nessebar, v Nesebar, Bulharsko. 
Předností těchto apartmánů kromě jejich perfektní polohy je i fakt, že je možné pořídit si je i na splátky až na 20 let! 

Nyní nabízíme více apartmánů v různých komplexech se splátkovým kalendářem až na 20 let! Jednoduché a rychlé a bez prokazování příjmu a žádnou byrokracie. 

Apartmány se prodávají vybavené dle aktuálních fotografií, které Vám rádi zašleme, v případě zájmu s nábytkem a vybavením pomůžeme!

Poplatek za údržbu činí 12€/m2 ročně.

Paradiso Nessebar - v překladu z italštiny znamená Kousek ráje, jedná se o jedinečný rezidenční komplex. Nachází se na promenádě spojující největší bulharské černomořské letovisko Slunečné pobřeží s malebným historickým městem Nesebar. Komplex má ideální polohu na okraji Nesebaru, přímo na břehu moře. Jedinečná poloha Paradiso Aparthotelu Nesebar umožňuje snadný přístup do krásného starého města Nesebar a do centra města s mnoha restauracemi a bary. K mořskému pobřeží a dlouhému písečnému pobřeží letoviska Slunečné pobřeží je to co by kamenem dohodil. Ať už hledáte dovolenou, firemní útočiště nebo domov pro důchodce, Paradiso Aparthotel Nesebar je ideální volbou. Komplex nabízí luxusní ubytování v kombinaci s hotelovými službami pětihvězdičkové úrovně. Paradiso Aparthotel Nessebar má celkovou rozlohu 18 000 metrů čtverečních. Jedinečný tvar budovy ve tvaru písmene "Z" umožňuje maximální počet pokojů s výhledem na moře. V designu budovy se mísí prvky přírodních a futuristických plochých linií, což vytváří uvolněnou, ale zároveň funkční a zábavnou atmosféru. V celém komplexu se projevuje souznění interiéru a exteriéru s přírodním prostředím budov. Paradiso Aparthotel Nesebar nabízí vysoce kvalitní design a funkčnost, nachází se v prostředí s bohatým přírodním bohatstvím, dobrými komunikacemi a komfortem bydlení. Fasáda ze skla a žuly podtrhuje jeho vysokou třídu.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další. O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech. Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. Team MNM. 

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu. 
Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.
Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Jednotky v komplexu

2+kk na splátky až 20 let, komplex Paradiso Nesebar, Nesebar
na splátky žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
64 m2
2+kk
3/5
150 m
107 000 € 2 642 900 Kč
Šipka vpravo
1+kk na splátky až 20 let, komplex Paradiso Nesebar, Nesebar
na splátky žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
37 m2
1+kk
3/5
150 m
59 500 € 1 469 650 Kč
Šipka vpravo

Jednotky v komplexu

Apartmán č. Patro Dispozice Celková plocha Výhled Cena € Stav
4005 Třetí 1+kk 37 Zahrada 59 500 Volný Rezervovat
4006 Třetí 2+kk 64 Zahrada 107 000 Volný Rezervovat
4007 Třetí 2+kk 64 Moře 112 000 Volný Rezervovat
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00