komplex Sunny Day 3, Sluneční pobřeží, Bulharsko

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12518
V tomto komplexu zbývá 6 jednotek

Představujeme Vám parádní komplex Sunny Day 3 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. 

V tomto komplexu, který se nachází v blízkosti pláže, naleznete apartmány různých velikostí a ploch.
V komplexu je bazén, relaxační zóna, restaurace, bar, recepce, dětské hřiště, spousta zeleně, velké parkoviště, celoroční zabezpečení a údržba. Nachází se 800 metrů od pláže Slunečného pobřeží, 200 metrů od supermarketu "Mladost" a je v celoročním provozu. 
Poplatek na údržbu činí 580€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další. O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech. Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. Team MNM. 

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Jednotky v komplexu

2+kk s výhledem na bazén, v komplexu Sunny Day 3, Sluneční pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
43 m2
2+kk
1/4
800 m
45 900 € 1 159 205 Kč
Šipka vpravo
Veliký  mezonet 4+kk, v komplexu Sunny Day 3, Sluneční pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
145 m2
2+kk
4/5
800 m
104 500 € 2 639 148 Kč
Šipka vpravo
2+kk po rekonstrukci, v komplexu Sunny Day 3, Sluneční pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
50 m2
2+kk
2/4
800 m
49 000 € 1 237 495 Kč
Šipka vpravo
Útulný 1+kk v komplexu Sunny Day 3, vhodný na pronájem, Sluneční pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena sleva
30 m2
1+kk
2/4
800 m
37 000 € 38 000 € 934 435 Kč
Šipka vpravo

Jednotky v komplexu

Apartmán č. Patro Dispozice Celková plocha m2 Výhled Cena € Stav
Obchod
340 m
Lékař
1 km
Kavárna
400 m
Restaurace
270 m
Bar
310 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00