Krásné studio s výhledem na bazén, v elitním komplexu Cascadas 21, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12014
68 200 € ≈ 1 687 268 Kč
Plocha 34 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 5/6
Moře 800 m
Poplatek za služby 15 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme Vám krásný apartmán v komplexu Cascadas 21, na Slunečném pobřeží, který se nachází v pátém podlaží ze šesti pater. Rozloha je 1+kk a celková plocha 34m2. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkon s výhledem na bazén. Doporučujeme!

Projekt Cascadas, který se vyznačuje s vysoce kvalitní konstrukcí, vyšší třídy, má plochu více než 90 000 metrů čtverečních obklopenou zeleným parkem, 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Burgasu. Majitelé a jejich hosté mohou využívat bohaté vybavení celého projektu

Vybavení:

- Celková plocha 90 000 m2

- Zelený park o rozloze 6 000 metrů čtverečních je ideální pro procházky, outdoorové aktivity a sportovní akce.

- 2 umělá jezera, palmy a houpací sítě vytvářejí ráj samoty a relaxace.

- 4 dětská hřiště 2 mini-vodní parky

- 8 bazénů s dětskými částmi.

- 50metrový olympijský bazén, jediný v letovisku Slunečné pobřeží.

- systém filtrace vody bez chemikálií

- 2 vnitřní a 1 venkovní fitness centrum

- Kosmetický salon, 3 spa centra a 3 sauny

- 2 bary u bazénu a 2 restaurace s vnitřním a venkovním posezením s bulharskou a mezinárodní kuchyní.

- Italská restaurace s donáškou do každého bytu zdarma.

- Vlastní zeleninová zahrada, kde se pěstují a prodávají ekologické produkty- rajčata, okurky, papriky, bio med, bio borůvkový džem.

- Supermarket se širokou škálou produktů.

Vzdálenost od pláže je 800 metrů.

Poplatek na údržbu činí 15€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava. Sluneční pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy. Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří. Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
34 m2
Užitná plocha
29.92 m2
Balkon
Ano
Bazén
8 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
130 m
Lékař
540 m
Kavárna
330 m
Restaurace
70 m
Bar
180 m
Škola/školka
880 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00